Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


СБУ проводить слідчі дії щодо компаній, які «забезпечують незаконну трансляцію російських телеканалів»

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 11, средний балл: 2,09)

Дата: 31.08.2016 Автор: Рубрики: Все события, Цензура Метки: Версия для печати

СБУ завело справи проти компаній, які транслювали роійські телеканали

Співробітники СБУ в межах кримінального провадження проводять слідчі дії щодо окремих суб’єктів підприємницької діяльності, які «забезпечують незаконну трансляцію заборонених російських телевізійних каналів» на території України.

«Зокрема, в ході слідства встановлено, що компанії ТОВ «Нові телевізійні технології» та ТОВ «Рекламна телевізійна група» реалізують на території України обладнання (супутникові ресивери та ін.), які запрограмовані на прийом низки пропагандистських телеканалів держави-агресора, серед яких «Россия 24», «НТВ-Мир» та інші», — йдеться у повідомленні.

У СБУ зазначають, що під час санкціонованих обшуків офісних та інших приміщень вилучено несертифіковане обладнання, ввезене на територію України з РФ контрабандним шляхом, документи та інші носії інформації, які мають доказове значення у вказаному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 року Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до деяких законів України щодо «захисту інформаційного телерадіопростору України», яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка «шкодить національній безпеці України», забороняється публічне використання такої продукції і визначаються санкції до суб’єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону. З того часу Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України більше 50 російських телеканалів.Популярные темы: Нацисты совершили вооруженное нападение на телеканал «Интер». Офис сожжен, есть пострадавшие Телемарафон з Всеукраїнського Хресного ходу (2016) Всеукраинский крестный ход. Телеканал «Интер» покажет прямую трансляцию всенародной молитвы за мир
 


Форма добавления комментариев