Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


В Ізраїлі відбудуться Дні українського кіно (Тель-Авів, Єрусалим, Хайфа; з 5 по 31 травня 2016 року)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 4, средний балл: 5,75)

Дата: 05.05.2016 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , Версия для печати

В Ізраїлі відбудуться Дні українського кіно

Дні українського кіно в Ізраїлі відбудуться з 5 травня в Синематеках трьох міст — Тель-Авіва, Єрусалима і Хайфи. Вперше в Ізраїлі буде представлена ретроспектива знаменитої української трилогії Олександра Довженка, а також новітні кіно-хіти сучасних режисерів, в числі яких Олесь Санін, Сергій Мокрицький, Єва Нейман, Дмитро Мойсеєв, Олександр Балагура та Валентин Васянович.

На відкритті фестивалю 5 травня в Тель-Авіві буде продемонстровано світовий кіношедевр — фільм «Земля» (Earth) Олександра Довженка з новим саундтреком, створеним театрально-музичним колективом «ДахаБраха» (DakhaBrakha). Два інші фільми трилогії, «Арсенал» (Arsenal) і «Звенигора» (Zvenyhora), будуть показані в нещодавно відреставрованих Національним центром Олександра Довженка версіях і переозвучені за участю сучасних музикантів.

У числі великих масових кінокартин, які увійшли до програми фестивалю, відзначимо дві історичні епопеї, засновані на реальних подіях, — «Незламна» (Unbreakable) Сергія Мокрицького і «Поводир» (The Guide) Олеся Саніна. Також будуть показані камерна комедійна драма Валентина Васяновича «Креденс» (Kredens), арт-хаусна мелодрама молодого київського режисера Дмитра Моїсеєва «Такі гарні люди» (Such Beautiful People) і документально-ігровий фільм, розкішний візуальний атракціон українського режисера Олександра Балагури «Час життя об’єкта в кадрі «(Life Span Of The Object In Frame). Спеціальною подією закриття фестивалю стане прем’єра фільму «Пісня пісень» (Song of Songs) Єви Нейман за творами Шолом Алейхема.

Дні українського кіно в Ізраїлі організовані Державним агентством України з питань кіно, Посольством України в Ізраїлі, Синематекою Тель-Авіву, Синематекою Єрусалиму, Синематекою Хайфи і Кіно-проектом «Museon» (Тель-Авів) за підтримки Національного центру Олександра Довженка (Київ). Офіційний перевізник фестивалю — Міжнародні Авіалінії України.

Детальна інформація та розклад показів — на сторінці заходу у Фейсбуці.Популярные темы: В Одессе совершено нападение на съемочную группу «7 канала» Відеопривітання митрополита Київського та всієї України Онуфрія з Пасхою Христовою Телеканал «Україна»: Хто збирається проливати кров журналістів?
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Первый раз ничего не везут про майдан.


Форма добавления комментариев