Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Dance Film Festival Vol.4 в Києві

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (пока никто не оценил, рейтинг: 0)

Дата: 12.05.2016 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , Версия для печати

Dance Film Festival Vol.4

20-21 травня у Києві пройде четвертий кінофестиваль присвячений мистецтву танцю! Зустрічайте в Кінопанорамі: Dance Film Festival Vol.4.

Цьогорічна програма як завжди насичена: колаборації відомих світових режисерів з кращими хореографами та танцюристами планети, фестивальні фаворити з Європи та Америки, ціла низка українських робіт (документальні та ігрові стрічки на танцювальну тематику). Серед робіт: французька стрічка “Novacieries” — учасник Ротердамського кінофестивалю, фільм “Lite Feet / Stating Point” —документальний нарис про вуличних танцюристів нью-йорського метро, “An African walk in the land of China” бельгійської формації t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e. Серед українських стрічок фестиваль представлять нові доробки за участі провідних танцювальних колективів країни — Apache CREW, Василя Козаря та інших. Всього буде представленно близько 15 робіт.

На відкритті фестивалю, 20 травня, за доброю традицією Dance Film Festival на вас чекатимуть живі перфоманси від непереверешенних столичних танцювальних формацій. Цього вечору з нами будуть Apache CREW та League of Extraordinary Artists.

Квитки можна придбати в касах кінотеатру та на Concert.ua.Популярные темы: Киев, Харьков, Львов: IV Фестиваль американского кино «Независимость» Нацсовет собирается оштрафовать 440 украинских ТРК за сокрытие информации о своих владельцах Нацсовет Украины взялся за телеканал «Гамма», в эфире которого прозвучали слова о неонацистах, пришедших к власти на Украине
 


Форма добавления комментариев