Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Ukraine on Film: Way to Freedom. Дні українського кіно в Амстердамі

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 3, средний балл: 9,67)

Дата: 01.04.2016 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , Версия для печати

Ukraine on Film: Way to Freedom. Дні українського кіно в Амстердамі

З 31 березня по 1 квітня за підтримки Державного агентства України з питань кіно в Амстердамі вперше відбулися дні українського кіно «Ukraine on Film: Way to Freedom».

До програми увійшли документальні стрічки, що розповідають про знакові для України події. Фільм «Зима у вогні» Євгена Афінеєвского, знятий в епіцентрі Майдану було номіновано на цьогорічну премію «Оскар». Документальний хіт «Російський дятел» Чада Ґрасії, фільм-володар Ґран-прі журі за найкращу документальну роботу на фестивалі Санденс, пропонує альтернативне розслідування Чорнобильської аварії. Відреставрований авангардний фільм Дзиґи Вертова «Одинадцятий» буде показано у супроводі живої музики від Антона Байбакова та Софії Турти.

Дні українського кіно в Голландії проводять Державне агентство України з питань кіно та Міністерство закордонних справ України. Генеральний партнер проекту – Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», який підтримує талановиту українську молодь і сприяє створенню майбутньої культурної спільноти, реалізовуючи успішні проекти в Україні та Європі.

Організатори заходу: «Артхаус Трафік» та Фонд Brand New Ukraine.

Як зазначив Голова Держкіно України Пилип Іллєнко, «ми організовуємо дні українського кіно в Амстердамі саме зараз, щоб досягнути максимального інформаційного розголосу в світлі майбутнього референдуму в Нідерландах щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Трейлер фестивалю Ukraine on Film: Way to FreedomПопулярные темы: В Конотопе неизвестные подожгли здание местной телестудии Телеканал Ukraine Today прекращает вещание. Олигарх Коломойский вынужден закрыть один из главных пропагандистских рупоров Майдана Верховная Рада Украины снова запретила все российские фильмы, выпущенные после 2013 года
 


Форма добавления комментариев