Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


«Чорна Квітка». Художній фільм до річниці Чорнобильської катастрофи

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 7, средний балл: 6,86)

Дата: 29.04.2016 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Драмы, Сериалы Метки: , , , , Версия для печати

«Чорна Квітка». Художній фільм до річниці Чорнобильської катастрофи

До 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції телеканал «Україна» зняв 4-серійу мелодраму «Чорна Квітка». В основу сюжету лягли події катастрофи на Чорнобильській АЕС, на тлі яких розгортається історія кохання.

Сюжет. Випускниця педінституту Лера направляється за розподілом у місто Прип’ять — у одне із найзатишніших і забезпеченішх міст Радянського Союзу, щоб працювати вчителькою молодших класів. Саме тут вона зустрічає кохання всього свого життя інженера-ядерника Вітаса і мріє про велику сім’ю. Але події, що відбулися в квітні 1986 року безповоротно змінили їхнє життя.

Головні ролі виконали українські та європейські актори — Іванна Сахно, Вікторія Малекторович, Ріхард Леперс, Гедімінас Сторпірштіс, Віктор Сарайкін та інші. Режисер-постановник серіалу — Роман Барабаш («Погана сусідка», «Золота наречена», «Шеф поліції»). Автор сценарію — Микола Сніцар. Автор ідеї — Ольга Захарова.

«Ми повинні якомога частіше нагадувати людям про те, що сталося. Це нагадування старшим поколінням і послання тим, хто не застав цю трагедію. Картина розповідає про кохання і мужність звичайних людей, об’єднаних бажанням врятувати і бажанням врятуватися», — розповідає про фільм виконавиця головної ролі Лери Іванна Сахно.

Зйомки картини проходили в Києві і Київській області. Виробництво: Fresh Production Group (Україна, 2016). Хронометраж: 4 серії. Вікова аудиторія: 12+. Прем’єра яфільму відбулася 23 квітня 2016 року на каналі «Україна».Популярные темы: Лазуровий пил (Україна, 2016) Чорнобиль. Все тільки починається? (документальний серіал, Україна, 2016) Я з тобою (Україна, 2016)
 

Комментарии к записи: 2

Идея интересная и тема актуальная, но снято не очень, если судить по трейлеру.

Я надеюсь будет хороший фильм, по трейлеру не судят.


Форма добавления комментариев