Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


13-й Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA 2016

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 3, средний балл: 8,67)

Дата: 01.04.2016 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , , Версия для печати

13-й Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA 2016

З 25 березня по 1 квітня у Києві за підтримки Держкано України проходив 13-й Міжнародний фестиваль документальних фільмів про права людини Docudays UA 2016.

Цьогоріч Docudays UA презентував три нові стрічки із циклу фільмів про громадські ініціативи самоорганізації «Енциклопедія Майдану». Прем’єра перших фільмів циклу («Мир», «Хоттабич і його команда» та «Очищення») відбулася на Docudays UA торік. У лютому 2016 року світ побачили наступні три фільми – «Євромайдан SOS», «Канцелярська сотня» та «Мова», які вже доступні для перегляду в онлайн-кінотеатрі DOCU/ПРОСТІР.

Фільмом-відкриттям фестивалю стала стрічка «У променях сонця» Віталія Манського, яка розповідаю про Корею та «досконале життя в досконалій країні».

В рамках фестивалю видбулися числені заходи для українських кінематографістів, зокрема DocWorks UA/UK – особлива презентація, що надає режисерам можливість знайти підтримку для своїх документальних проектів, перебуваючих на стадії розробки. DocWorks UA/UK – це тренінг і програма наставництва у створенні повнометражного документального кіно, започаткована Британською радою, фестивалем Doc/Fest у Шеффілді та Docudays UA.

Виставка фотографій Міхаіла Фрідмана «Українська мрія» – ще одна грань гіпнотичного коловороту цьогорічного Docudays UA, що пропонує поглянути на символ українських реформ – нашу нову поліцію – під освіжаючим кутом. Чого більше у процесі реформування української поліції – мрії чи результату? Ці два поняття виключають одне одного, чи друге постає із першого? Де межа між мрією як рушійною силою прогресу та ілюзією, яка блискучою формою сором’язливо прикриває порожнечу змісту? І, врешті-решт, яка роль жінок у цьому «переливному календарику»: вони є лиш черговою поверхнею для проекцій патріархального суспільства чи активними агентками змін у соціумі, що рухається в бік демократії та рівноправності? Міхаіл Фрідман розповідає, як усі ці питання втілилися в його фотопроекті «Українська Мрія».

Сьогодні, в останній день фестивалю відбудеться перегляд фільмів-переможців. Ці фільми демонструватимуться в режимі нон-стоп у Червоній залі Будинку кіно. Початок о 15:00.

ЗВІТЬ МЕНЕ МАРІАННОЮ
реж. Кароліна Бєлявська
Польща, 2015, 75’

КРІСЛО ТВОГО БАТЬКА
реж. Алекс Лора, Антоніо Тібальді
Італія-США-Іспанія, 2015, 74’

КІНЕЦЬ СВІТУ
реж. Моніка Павлючук
Польща, 2015, 40’

ЛЮДИ, ЯКІ ПРИЙШЛИ ДО ВЛАДИ
реж. Олексій Радинський, Томаш Рафа
Україна
2015, 17’

ДЕСЯТЬ СЕКУНД
реж. Юлія Гонтарук
Україна, 2016, 69’

МАРІУПОЛІС
реж. Мантас Кведаравічюс
Литва, Німеччина, Франція, Україна, 2016, 90’Популярные темы: Ukraine on Film: Way to Freedom. Дні українського кіно в Амстердамі В Конотопе неизвестные подожгли здание местной телестудии Телеканал Ukraine Today прекращает вещание. Олигарх Коломойский вынужден закрыть один из главных пропагандистских рупоров Майдана
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

сказано: «фестиваль документальних фільмів про права людини», но судя по программе, не все фильмы посвящены острым аспектам проблематики прав человека


Форма добавления комментариев