Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Сучасні масмедійні технології: Як телеканали заробляють рейтинг на брехні про Церкву

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (пока никто не оценил, рейтинг: 0)

Дата: 30.03.2016 Автор: Рубрики: Обзоры, Экспертиза Метки: , , , , , , Версия для печати

Сучасні масмедійні технології: Як телеканали заробляють рейтинг на брехні про Церкву

Гастрономічна хтивість сучасних телеглядачів сьогодні на піку своєї вибагливості. Тому втримати мільйонні рейтинги навіть для популярних телеканалів – завдання не з простих. У вічній погоні за ексклюзивом окремі засоби масової інформації замість того, щоб привчати свого глядача до справді якісної журналістської продукції, забивають ефірний час напівфабрикатами, зі збірної солянки псевдорозслідувань та викривлених фактів. Ну і, звичайно, свята святих телевізійної індустрії – це постійна та клопітка робота проти очевидних опонентів політики каналу. Словом – своїх ласкаєм, чужих лаєм.

Що ж стосуються такого гіганта, як 1+1, то вони, здається, уже давно не приховують своєї цілеспрямованої пропаганди проти УПЦ, визначаючи її існування як загрозу для всієї української державності, тому будь-якими методами намагаються переконати своїх глядачів у тому, що УПЦ та її прихожани – це керовані рукою Москви, безвільні підданці. Цю абсолютно безглузду ідею журналісти плюсів пропагують у своїх матеріалах.

Чергове розслідування та чергова порція вміло сфабрикованої брехні. У програмі «Гроші», що вийшла 21 березня, журналісти замахнулися на справді зухвале розслідування.

Проте зухвалим, як говорить ведучий, виявилось не саме розслідування та спроба викриття ласих до поживи священнослужителів. А робота журналіста, який, здається, часто опускав реальні факти, аби лиш отримати необхідну картинку.

Редакция СПЖ провела власне розслідування одного з типових «розслідувань» телеканалу 1+1:Популярные темы: Моніторинг: телеканали посилюють бар’єри і ненависть при висвітленні конфлікту на Донбасі Война пропагандистов. «Украина завтра» против «России сегодня» Видеообзор для ленивых: вся киноэпопея «Звездные войны» за три минуты
 


Форма добавления комментариев