Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


«Заради нас». Гурт ТНМК написав саундтрек до нового реаліті «Патрульні»

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 2, средний балл: 5,00)

Дата: 13.02.2016 Автор: Рубрики: Клипы и треки Метки: , , , , , Версия для печати

ТНМК

Гурт ТНМК написав саундтрек до нового реаліті «Патрульні», яке знімає телеканал ICTV спільно з групою компаній FILM.UA при взаємодії з Національною поліцією України. Прем’єра програми відбудеться 1 березня 2016 року.

У композиції ТНМК під назвою «Заради нас» хоч і немає прямого посилання до теми патрульної поліції, однак її слова є закликом до взаємоповаги і взаємної відповідальності між суспільством та новоутвореною поліцією.

«Якщо вірити вченим генетикам в тому, що всі люди на Землі мають один загальний ген, то стає зрозуміло, що ми всі в тій чи іншій мірі родичі. Було б чудово, якби офіцери нової патрульної поліції пам’ятали про це кожен день, виходячи на службу. Саме тоді в Україні настане щастя!, – коментує головний меседж пісні фронтмен групи Фагот. – Все в країні буде залежати від реальних людей, які і є обличчям держави на цілком реальних вулицях. Так, їм буде не просто, так як за довгі роки «совка» імідж влади зіпсований, але не виходить тільки у того, хто не пробує, у нас вийде, тож з Богом».

Прослухати саундтрек можна на Soundcloud.Популярные темы: «Истинное волшебство» — альтернативный саундтрек мультфильма «Тайна Сухаревой башни». Екатерина Гопенко и группа «Немного Нервно» «Мить» (2015). Мгновение истины Святослава Вакарчука 40 градусов (LOBODA, 2012)
 


Форма добавления комментариев