Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Гніздо горлиці (Україна, Італія; 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 12, средний балл: 7,17)

Дата: 22.07.2015 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Драмы Метки: , , Версия для печати

Гніздо горлиці (Україна, Італія; 2015). Постер

Виїзд українців на заробітки за кордон давно посідає одне з перших місць у списку проблем країни: люди виїжджають, бо прагнуть кращого життя, проте на Батьківщині навіть не мають роботи. Наразі за статистикою до 5 мільйонів українців працюють на економіки інших країн світу, а понад 50% наших співгромадян прагнуть назавжди оселитися за межами України…

У цьому сенсі «Гніздо горлиці» — один з найактуальніших проектів, бо показує реальну ситуацію шляхом певного узагальнення. І показати мусить на максимально зрозумілому глядачеві рівні, зі зрозумілою і простою історією.

Сюжет. В неї була чудова родина — коханий чоловік та сонечко-донька. Спочатку чоловік втратив роботу, донька підросла, того заробітку який вона мала на власній роботі вкрай не вистачало. Тому, коли хтось із знайомих запропонував поїхати на заробітки до сонячної Італії, поміркувавши, погодилась. І от зараз вона повертається на рідну Буковину. Однак в її очах не має радості…

Режисер Тарас Ткаченко. Автор сценарію Василь Мельник. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова. Оператор Олександр Земляний. Художник Ігор Філіппов. В головних ролях: Римма Зюбіна, Віталій Лінеццький, Микола Боклан, Ірма Вітовська.

Жанр: драма. Хронометраж: 110 хвилин. Вікова аудиторія: 16+.

Виробництво: Продюсерський центр «Інсайтмедіа» (Україна, 2015). Вихід на екрани заплановано на 2015 рік.

Офіційний трейлер фильму «Гніздо горлиці»:Популярные темы: Story of R32 (История R32, Украина, 2014) Новая полиция (интернет-сериал, Украина, 2015) Козак та мольфар (Козак Байда, Україна, 2015)
 

Комментарии к записи: 6

Звісно проблема заробітків на чужині є одною із найважливіших в Україні, але, звісно, не по всій її території. І не всі жінки сумують за Батьківщиною, як показано у рекламному трейлері. Багато жінок, знаю особисто таких, все влаштовує і вони нічого не збираються змінювати. Гадаю, що кінофільм покаже цю проблему з різних боків.

Кажется, этот фильм плохо вписывается в радужные перспективы евроинтеграции. Денег могут не дать.

Могут.

Українському кіно не вистачає позитиву. Я впевнена, що в нас є чимало отимістичних історій про українців за кордоном, про прибуткову роботу, яку вони там знайшли, про сімейне щастя, нормальне європейське життя. І саме на цьому зараз слід робити наголос, якщо ми дійсно збираємося в Європу.

Людей достали уже ваши позитивные сказки.


Форма добавления комментариев