Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Незламна (Україна-Росія, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 25, средний балл: 9,92)

Дата: 22.01.2015 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Драмы, Исторические Метки: , , , , , , , , , , Версия для печати

Постер фільму Незламна (Україна-Росія, 2015)

Українсько-російський Фільм «Незламна» — воєнна драма і фільм-біографія — реальна історія Людмили Павличенко, легендарної жінки-снайпера часів Великої вітчизняної війни. Радянські солдати йшли в бій з її ім’ям на вустах, а фашисти влаштували справжнє полювання на неї. На полі битви вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням стала любов, яку у неї могла забрати війна…

Режисер Сергій Мокрицький. Автори сценарію: Максим Бударін, Єгор Олєсов, Максим Данькевич, Леонід Корін. Продюсери: Єгор Олесов, Наталя Мокрицька. Оператор Юрій Король.

В ролях: Юлія Пересільд, Євген Циганов, Микита Тарасов, Джоан Блекхем, Віталій Лінецький, Станіслав Боклан, Дмитро Лалєнков, Микола Боклан, Олександр Ярема, Олег Драч.

Жанри: драма, історичний, біографічний. Тривалість: 110 хвилин. Вікова аудиторія: 16+.

Зйомки фільму було розпочато в 2012 році, вони відбувалися на Україні — у Києві, Севастополі, Одесі та Кам’янці-Подільському. Виробництво здійснюють студії «Новые люди» (Росія) та «Кінороб» (Україна). Постпродакшн: компнія Postmodern.

«Незламна» — перший український фільм, прокат якого буде забезпечувати всесвітньовідома компанія «20 століття Фокс». В російський та міжнародний прокат фільм вийде під назвою «Битва за Севастополь».

«Незламна» в якості проекту була презентована на стенді українського кіно 64-го Міжнародного Берлінського кінофестивалю, а також на кінофестивалях в Каннах, Торонто та Одесі.

Вихід фільму в прокат очікується у квітні 2015 року, до 70-річчя перемоги у Великій вітчизняній війні. Планується також, що фільм вийде й у в 4-серійній телевізійній версії, яку покаже телеканал «Україна».

В трейлері фільму «Незламна» звучить пісня «Обійми» гурту «Океан Ельзи»:Популярные темы: Под электрическими облаками (Украина, Россия, Польша; 2015) «Плем’я» (The Tribe, Племя, 2014) — номінант від України на «Оскар» та «щось на зразок екскремента психічно хворої людини зі збоченнями» В Одесі відбулася презентація кінопроекту «Олександр Довженко: Одеський дебют»
 

Комментарии к записи: 2

На мою думку, це найкращий український фільм, з усіх, які в нас знімали, або знімали не в нас але за участю українських кіномайстрів.

Тарас Бульба ещё


Форма добавления комментариев