Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


В Одесі відбулася презентація кінопроекту «Олександр Довженко: Одеський дебют»

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 6, средний балл: 9,33)

Дата: 14.11.2014 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все события, Все фильмы, Кинопректы Метки: , , , , , , Версия для печати

В Одесі відбулася презентація кінопроекту «Олександр Довженко: Одеський дебют»

11 листопада 2014 року в Одесі відбулася презентація кінопроекту «Олександр Довженко: Одеський дебют».

Початком цього тривалого проекту який розповідатиме про Олександра Довженка та перших українських кінематографістів стане художньо-документальний фільм «Олександр Довженко. Одеський світанок», який наразі фільмують в Одесі кінокомпанія «Інсайтмедіа» та Одеська кіностудія. Ця докудрама знімається за грантом Президента України Петра Порошенка в рамка підтримки молодих діячів мистецтв.

Отримав президентський грант молодий режисер, випускник Національного університету кіно і телебачення ім.Карпенка-Карого, одесит Артем Антонченко. Зйомки фільму відбуваються на Одеській кіностудії — тій самій студії на якій починав свою мистецьку кар’єру великий майстер. У 20-х роках минулого сторіччя вона мала назву Перша кінофабрика ВУФКУ (Всеукраїнське фото-кіно управління). Документальна стрічка «Олександр Довженко. Одеський світанок» розповідатиме про те як Олександр Довженко створював свої перші фільми – «Сумка дипкур’єра», «Звенигора», «Арсенал», які згодом увійшли до золотого фонду світового кіно.

Костянтин Коновалов, ініціатор проекту (автор сценаріїв «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», «Полювання на Вервольфа», «Альпініст», режисер «Експедиція», «Аня», Волга, Рок-н-Ролл»):

«Цей фільм є лише початком, і з нього починається велика робота над створенням повнометражного фільму який відтворить найцікавіші моменти життя великого українського кіномайстра. Вперше проект було представлено на форумі Moscow Business Square під час проведення Московського кінофестивалю, потім ми провели пітчинг на Одеському МКФ, отримали спеціальну відзнаку журі, щойно ми прибули із ко-продакшн маркету, який відбувався у Коттбусі (Німеччина), де цей проект був презентований більш ніж 100 європейським продюсерам, представникам фондів, та сейл агентам. Ми провели більше десяти персональних зустрічей із європейськими партнерами, яких зацікавив наш проект. Сподіваємось, що фільм знайде свого глядача – сучасну молодь. Нагадаю, що і в документальному, і в художньому фільмі роль Довженка виконає відомий український актор та рок-музикант Сергій Бабкін, з яким ми зараз ретельно працюємо, розробляємо образ».

Володимир Філіппов, продюсер проекту («Іван Сила», «Тойхтопройшовкрізьвогонь»):

«Як завжди, ми плануємо створити картину, яку з задоволенням будуть прокатувати вітчизняні і світові кінотеатри, бо проект має в собі все: визначну історичну постать, цікавий сюжет, кохання, пригоди, атмосферу Одеси 1920-х років з гангстерами, чекістами, катакомбами. Документальний фільм з якого ми почали свою роботу над великим проектом про Довженка має привернути увагу до майбутнього художнього фільму. Прем’єра документального фільму відбудеться у грудні цього року. Цей фільм також буде показано у всіх країнах партнерах майбутнього художнього фільму. Наразі це Фінляндія, Аргентина, Німеччина, Австрія. Можливо, ще будуть Словаччина, Ірландія, Сполучені Штати Америки».

Відомості про фільми:

Документальний фільм
Назва: «Олександр Довженко: Одеський світанок»
Жанр: художньо-документальний
Хронометраж: 26 хвилин
Автор сценарію та креативний продюсер: Костянтин Коновалов
Режисер: Артем Антонченко
Оператор: Сергій Міщенко
Художник: Ігор Філіппов
Виробництво: «Інсайтмедіа»

Повнометражний художній фільм
Робоча назва: «Олександр Довженко. Одеський дебют»
Автор сценарію та режисер: Костянтин Коновалов
Виробництво: «Інсайтмедіа» продюсерський центр
Ко-продюсери: Postcontrol (Фінляндія), Cinema 7 film (Аргентина)
Дистриб’ютор в Україні: B&H Film Distribution

Виконавець ролі Олександра Довженка – Сергій Бабкін.Популярные темы: Suddenly our life changed (Однажды наша жизнь изменилась, 2014) Жертвоприношение Украины. Документальный фильм Тарас Шевченко (1951)
 


Форма добавления комментариев