Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Украина.RU (2014, документальный)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 12, средний балл: 8,75)

Дата: 17.06.2014 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Документальные, Исторические Метки: , , , , Версия для печати

Режиссёр и ведущая - Алёна Березовская

Киевский Майдан имеет более чем вековые корни. Ведь его истинная цель — расколоть единый народ. Именно такой стратегии еще во времена Первой мировой придерживалась Австро-Венгрия, разжигая националистические чувства украинцев. На предателей из среды украинских националистов опиралась и фашистская Германия. Добиться своего Западу удалось в 2014-м, когда на Украине люди подняли руку на своих братьев. Фильм «Украина.РУ» раскрывает исторические предпосылки государственного переворота на Украине…

Режиссёр и ведущая — Алёна Березовская. Производство: Украина, 2014 год. Премьера состоялась в мае 2014 года. Саундтрек «Русские рубят русских» (группа «Любе»). Промо-сайт: www.ukraina.ruПопулярные темы: История Новороссии (2014, документальный фильм) Вечное возвращение (Украина, 2012) Лука (Архиепископ Лука; Украина-Беларусь, 2013)
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Розповсюдження інформації про фільми, прокат та публічна демонстрація яких заборонені на підставі відповідних положень Закону України «Про кінематографію», повинне супроводжуватися попередженням про те, що ці фільми не будуть демонструватися на екранах України, із зазначенням причин заборони, визначених чинним Законодавством України. Взагалі, розміщення анонсів та прес-релізів російських кіновиробників та прокатників нічим не виправдане і не має сенсу. Нагадую, що у відповідності до Закону України «Про кінематографію» Державне агентство з питань кіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Згідно положень Закону також заборонений прокат та демонстрація кінострічок, що «вироблені в державі-агресорі, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їх окремих дій, які створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують або визнають правомірною окупацію території України» та (або) вперше були оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року. Законом також забороняється трансляція (демонстрація шляхом показу каналами мовлення) фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.


Форма добавления комментариев