Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Леся + Рома (серіал, Україна, 2005-2008)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 2, средний балл: 7,50)

Дата: 11.11.2012 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Сериалы Метки: , , , Версия для печати

Леся + Рома (серіал, Україна, 2005-2008)

Комедія ситуацій – саме так можна визначити жанр цього серіалу, сюжет якого позбавлений карколомних зігзагів і нагадує життя реальної родини. Ревнощі, непорозуміння, пошук компромісів, сімейні радощі, проблеми батьків та дітей – тут усе це обігрується легко, невимушено, з гумором та самоіронією. Герої – Леся та Рома – якнайменше схожі на типових персонажів численних телесеріалів, вони є нашими сучасниками, які просто опинилися по той бік екрану, але залишися такими ж звичайними і зрозумілими кожному.

Леся і Рома живуть разом, кохають одне одного й намагаються розібратися з проблемами, що виникають ледь не на кожному кроці. Вони винаходять свій рецепт сімейної ідилії. Комічні епізоди серіалу – це наче милі замальовки з життя, позитивна енергетика яких збиратиме біля екранів телевізорів як жінок, так і чоловіків.

«Леся + Рома» — це перший в історії сучасного телебачення україномовний комедійний серіал є українською версією всесвітньо відомого проекту Love Bugs (у перекладі з англійської – “Любовні штучки”). Ідея канадських телевізійників знайшла сотні мільйонів своїх симпатиків у 29 країнах світу: Франції, Греції, Португалії, Іспанії, Швеції, Росії… Кожна країна, працюючи у форматі Love Bugs, пропонує свої версії цієї історії, — шоу, як правило, отримує нову назву, а головні герої – нові імена. Національний колорит, особливості менталітету, гумору, традиції – все це впливає на нові версії Love Bugs.

Режисер-постановник – Олександр Даруга, відомий режисер та актор. У його послужному списку – ролі у художніх фільмах, документальна картина “Арнольд Марголін: визначний українець та єврей” (режисерська робота), постановки масштабних проектів (КВН, “Шанс” та інші) на провідних українських телеканалах.

У головних ролях – популярні київські актори Ірма Вітовська та Дмитро Лалєнков.Популярные темы: Waiting For The Sea (В ожидании моря; Украина, Россия, Казахстан, Таджикистан, Бельгия, Германия, Франция; 2013) Записки курносого Мефистофеля (Украина, 1994) Останній москаль. Судний день (комедійний телесеріал, Україна, 2016)
 


Форма добавления комментариев